Sonata Park to kompleks dziesięciu budynków o nowoczesnej i wyróżniającej się architekturze, powstający na skraju popularnej dzielnicy Nowe Miasto.


Projektując Sonata Park kierowaliśmy się potrzebami jego przyszłych mieszkańców. Chcemy, aby Państwo mieli jak najwięcej czasu dla siebie i swojej rodziny. Umożliwią to dogodne połączenia komunikacyjne oraz rozbudowana infrastruktura osiedla. Liczne lokale usługowe na parterze każdego z budynków sprawią, że wszystko będzie „pod ręką”. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdą się sklepy, apteki, szkoły, przedszkola, dwie najważniejsze uczelnie wyższe – Uniwersytet w Białymstoku i Politechnika Białostocka oraz obiekty sakralne.


Rozległe tereny zielone, kameralne dziedzińce wewnątrz osiedla, spacerowe alejki i liczne place zabaw stworzą doskonałe warunki rekreacyjno-wypoczynkowe i pozwolą na przyjemne spędzanie czasu wraz z bliskimi.


W pobliżu Sonata Park przebiega ścieżka rowerowa, prowadząca do centrum Białegostoku oraz głównych dzielnic miasta.


Nowoczesny styl budynków i duży wybór mieszkań o różnorodnej powierzchni (od 35 do 75 m²) sprawi, że każdy znajdzie odpowiednie dla siebie rozwiązania. Ponadto wnętrza mieszkań i apartamentów będą zarówno funkcjonalne, jak i komfortowe. Na parterze, we wszystkich budynkach powstaną wielofunkcyjne lokale usługowe o powierzchni od 40 do 145 m². Na terenie osiedla stworzonych zostanie 1060 miejsc parkingowych podziemnych i 524 nadziemnych. Dostęp do lokali usługowych i mieszkań zostanie dostosowany do osób niepełnosprawnych. W każdej klatce będą funkcjonowały windy, które umożliwią także dojazd do garażu podziemnego.


  • OFERTA SPECJALNA !!! MIESZKANIE NR 2 W CENIE 4196 ZŁ/M2  - W BUDYNKU ETIUDA
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe RODEX Sp. z o.o.